Reklama
4RUN

4RUN – nowe wyzwanie

 

tlo_fb

4RUN to najnowszy wśród, popularnych ostatnio w Polsce, biegów z przeszkodami. Dlaczego tak bardzo intryguje nas Bieg4Żywiołów? I co, tak naprawdę sprawia, że ten właśnie event, owiany tyloma tajemnicami, pretenduje do miana najatrakcyjniejszego biegu w kraju? Na te i inne pytania, postaram się odpowiedzieć w poniższym artykule.

 

Pomysł na organizację biegu, wziął się z fascynacji niepowtarzalnymi i ekstremalnymi formami aktywności. Organizatorzy nie chcą ograniczać się do brania udziału, w tego typu eventach, ale  chcą je również je współtworzyć. Efektem pasji, zmixowanej z pozytywną energią i czerpaniem radości z życia jest 4RUN Bieg 4 Żywiołów. Impreza sportowa, składająca się 4 różnych biegów, każdy z nich, inspirowany innym żywiołem – Bieg Ziemi (20 maja 2017, Warszawa), Bieg Wody (17 czerwca, 2017, Ustka), Bieg Powietrza (5 sierpnia, 2017, Poznań) i Bieg Ognia (9. Września 2017, Warszawa)

4RUN, to zupełnie nowe wyzwanie, nowe atrakcje i nowe spojrzenie na biegi ekstremalne….

A wyróżnia je przede wszystkim fakt, że naturalne ukształtowanie terenu, nie jest klasyfikowane, jako przeszkoda. Na każdym z czterech biegów, wszystkie przeszkody są budowane – zaprojektowane przez nas, a na odcinkach trasy – ok 7 kilometrowych, jest ich aż 50. – to największa liczba, na tym dystansie, w Polsce.  Ponadto, każdy bieg, odwołuje się do innego żywiołu – Bieg Ziemi, Wody, Powietrza i Ognia. Wszystkie  - Większość przeszkód, zatem, są ściśle powiązane z tematyką imprezy. Ścianki, opony i zasieki, oczywiście też będą, jednak, my mamy pomysły również na zupełnie nowe przeszkody. Gwarancją jakości  biegów jest przynależność do przynależność do OCR Polska i OCR TOP Liga. Ponadto, my nie wprowadziliśmy fali Elite, w naszym biegu są za to odcinki specjalne, do wyboru, dla każdego biegającego, to Ty decydujesz, jak chcesz pobiec. Jeśli chcesz powalczyć o pozycje medalowe i zdobywać punktu w OCR, pokonujesz te odcinki, jeśli biegniesz bardziej rekreacyjnie – sam wybierasz trasę. Dodatkowo, jako jedyni wprowadziliśmy zupełnie nową klasyfikację grupową – występuje u nas podział grup na męskie, żeńskie i mieszane. Każda z tych grup, ma szansę na medale, w swojej kategorii.

4RUN_ks8

Dlaczego w 4 miejscach w Polsce….?

Organizatorzy patrzą bardzo szeroko, na zainteresowanie biegami i nie chcą ograniczać się wyłącznie do Stolicy. Chcą dać szansę każdemu biegaczowi, na podjęcie wyzwania. W różnych miejscach w Polsce, aktywnie działają grupy sportowe, te imprezy są również dla nich, ponadto, brane są pod uwagę warunki, adekwatne do tematyki biegów – stąd na Bieg Powietrza, wybrano lotnisko pod Poznaniem, a na Bieg Wody – bunkry w Ustce.


Biegacze na tor!! A rodzina i przyjaciele – do miasteczka eventowego!

Dokoła biegu, powstaje całe miasteczko eventowe, którego rolą jest zapewnienie rozrywki, wszystkim osobom towarzyszącym biegaczom. Zorganizowana będzie strefa gastronomiczna, strefa chillout, oraz bezpłatna strefa animacyjna dla dzieci, w której można dziecko bezpiecznie pozostawić, pod profesjonalną opieką animatorów; oczywiście opieka medyczna również, o tylko niektóre atrakcje, które przygotowaliśmy. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie i będzie mógł spędzić fantastycznie czas, w doskonałej atmosferze! A dzieci, będą mogły zmierzyć się ze swoimi słabościami na Biegu 4RUN Kids. Jest to, próba zaszczepienia pasji do biegania, już u najmłodszych. Przy każdym z biegów, wyłączając nocny – Bieg Ziemi, zorganizowany jest bieg dla dzieci. Organizatorzy wierzą, że aktywność fizyczna, ćwiczenia ogólnorozwojowe i pobudzanie zdrowej rywalizacji, korzystnie wpływa, na kształtowanie charakteru u dzieci. Bieg dla dzieci, to trzy tory z przeszkodami, dostosowanymi do wieku, każda grupa wiekowa, będzie miała możliwość wykazania się wśród swoich rówieśników i zdobycia miejsca na podium.

4RUN, to nie tylko ekstremalna przygoda, to starcie z samym sobą. Żywioły symbolizują przeszkody, jakie na co dzień musi pokonać każdy z nas. Uczestnictwo w takiej imprezie wzmacnia poczucie własnej wartości i wiarę we własne siły. Dlatego warto wziąć w niej udziału, choćby po to, by przekonać się, że nie ma rzeczy niemożliwych!

 
Reklama
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria

 © Merkuriusz Polska | Redakcja: tel. +48 501 180 575, +48 515 079 888, redakcja@merkuriusz.com.pl 

xnxx